Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 6:51 pm

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Hongkisukkie

Internautai pasidalino nuotraukomis tų žvaigždučių, kurios yra panašios vienos į kitas. Ar šie žmonės yra giminės? Deja, ne. Internautai atrado, jog nemažai dainininkų netgi galima būtų pavadinti broliais. Tai yra:

MBLAQ grupės narys Lee Joon ir aktorius Jung Gyu Woon
F T Island grupės narys Lee Hong ki ir aktorius Jang Geun Suk
SHINee grupės narys Onew ir Song Joong-ki
JYJ grupės narys Micky Yoo-chun and aktorius Yeon Jong-hoon,
C.N. Blue grupės narys Jung Yong Hwa ir aktorius Jung Kyung Ho,
bei Big Bang grupės narys T.O.P. ir Joo Won.

Ar įžvelgiate panašumus?

Credit : ayuaditi@soompi
Vertimas: Tabeko
Už info dėkojam: Hiragana


Paskutinį kartą redagavo Tabeko, Antr. 04 12, 2011 7:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 6:52 pm

Yra ,yra panasumu.;D hihi
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 6:57 pm

apie šitus panašumus net nėra ką šnekėt, jie visi ir taip vienas į kitą panašūs, o kad parinko tokių foto su vienodom mimikom tai...pfff, akių dūmimas.
Apie onew ir song joong ki net į galvą neatėjo tokia mintis
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 7:09 pm

Man irgi kažkaip keista, kad juos sulygino. Sakyčiau, kad Younghwa ir Jonghyun'as panašūs, nes turi labai panašius atsikišusius žandikaulius. O Onew man į Daesung'ą panašus, nors tu ką. Tikrai ne į šitą lepšį nuotraukoje :DDD
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 7:20 pm

Zinokit gerai isiziurejus yra panasuu. Bent jau as ju izvelgiu.. nors jie visi tarpusavyje panasus ..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 7:25 pm

Bet tai kad gerai įsižiūrėt reikia :DD Aš kalbėjau apie tokius panašumus, kurie yra visiškai akivaizdūs xD
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 7:27 pm

Na taip akivaizdziu panasumu nera.;D
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 8:37 pm

Tabeko rašo:
O Onew man į Daesung'ą panašus, nors tu ką.
Khm, khm, man rodos supratau kodėl jie mano favai XDDDDDDDDDD
Bet šiaip panašumų mačiau, bet pvz man ne visi jie panašus, yra lyg kažkas, bet nu nžn ; DDD Onew ir tas kažkoks, tai tiesiog abu išsišiepė ir mirksi, that's all lol
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 8:41 pm

Man Onew ir Daesung'as tokie putlučiai su savo nerealiom šypsenom, todėl abu tokie panašūs. Ir balsai jų tokie... gan panašūs, sakyčiau xD Išskirtinumu xD
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 8:45 pm

Jo, žinau, ir + dar jų abiejų kraujo grupė O, jie geri darugai, abu turėjo kažkokias traumas [Dae buvo patekęs į autoavariją, dėl Onew nžn XD] nu ir šiaip, jos dažnai lygina xDDDD nosebleed
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 8:49 pm

Onew buvo dantis išsikalęs, kai nuo laiptų vožėsi.
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 9:35 pm

arba aš durna arba man Onew nei kiek į tą čiuvelį nepanašus :DD
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 10:01 pm

Apie ką mes ir kalbam xDDD
Atgal į viršų Go down
Hercules
.Hercules.
Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2010-12-10
Age : 28
Miestas : Kaunas

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 11:00 pm

Shizus. Tiek kartų į Joong Ki žiūrėjau ir nė karto nepamaniau, kad jis Onew primena. Vadinasi - nepanašūs :D.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą   Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Taemin ir vienas aktorius yra velniškai panašūs!
» Onew @ 1000 Song Challenge [120429]
» Kita muzika
» Onew and Goo Hara are the lame jokes couple + Onew's ideal girl is...?
» Kitą savaitę SHINee pasirodys "We Got Married"
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Onew-