Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee - Replay (Japanese Ver.)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 12:38 pm


tikiuosi man galima kurt temas O_o :D
jei ne tai trinkit ir tegu įdeda tas ,kam galimaXD


oo šiaip tai įsišikau šitą MV O_O
Tae MV biški padarytas,bet vis tiek, MV tobulas ~~
Tik ta Yoona.. nu What ever, love it ~
pradėjau rėkt ryte kai pamačiau xD


Paskutinį kartą redagavo Yori^^, Pen. 05 27, 2011 4:54 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 2:46 pm

Tik ką peržiūrėjau ir nesupratau ką pamačiau. Ašaros rieda pačios, labiau nei išėjus Hello :DD va tokie dalykai priverčia parsipųst dainą :DD
Garbės žodis, kažkas sakė kad Jongis daininką vaidins, bet krc... nieko nėra juokingiau už savaip šokantį Jjong, arba jis šiaip bajeristas arba irgi turi talentą vaidybai.
Viskas, baigiu, nes reikia peržiūrėt dar 100 kartų.
whataman


And one more thing - Kpop pilnas įdomesnių ir fainesnių panų, susidegink Yoona, tokių žvilgsnių nesi verta.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 3:03 pm

Ziuriu siurpuliukai begioja po kuna.. Nuostabu~
NEgaliu atitraukt akiu..
Siandiena musu namuose svente~ lovelovelove hohoho
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 5:06 pm

Px ta Yoona, nėra jau taip blogai :DDD Asmeniškai man patiko viskas iki paskutinės detalės. Ypač Taem'as, kuris like dominavo visam klipe *w*

....daugiau tokių?
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 6:07 pm

One of the best MVs I ever saw~ I'm so in love with it~~ <3
Daug Taem'o ir man tai labai labai patiko~
Yoona.. Na vis tiek į ją niekas nežiūri.. xD
Nerealus MV, jau daug kartų peržiūrėjau ir dar daug kartų peržiūrėsiu~

Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 7:15 pm

mane šiek tiek sunervino tai,kad Taemin dainavo Jonghyun ir Onew dalis. Na taip, jis turi gerą balsą, bet nepakankamai,kad išdainuot tai ką dainuoja pagrindiniai vokalai. Pvz to Onew part'o jis net neištempia iki galo.. Tai tik toks minusas ir buvo.
O šiaip tai kaip jau sakiau MV labai patiko : ))
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
KimLee
.KimLee.
Pranešimų skaičius : 1656
Join date : 2011-04-15
Age : 30
Miestas : Vilnius

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 8:04 pm

guuud guuuud :D
Man tai ta Yonna netrukdo, tokia ir yra mv esmė, reik gi panos kokios tai :DDD
O šiaip tai for sure klipas yra FTW!!~!~!~!~!
Gražuoliukai, nors man kažkaip Onew kartais keistai atrodo... Jam nelemta turbūt normaliai atrodyt nei vienam "Replay" klipe. TT_______TT
Gal pasiseks, kai bus "Replay" lithuanian version :DDDD
Still, grooožiai <33333333333
nosebleed
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 8:23 pm

o__________________________________________________________________________o
nė nežinau ką pasakyti.. just OSUM. visą dieną mokykloje knisausi protą, nes negalėjau pažiūrėti. skaitykloje visi pc buvo užimti, eh eh eh... bet omg, aš irgi noriu, kad į mane taip SHINee'ai pažiūrėtų T.T ypač Minho, taaaaip nerealiai :DDD nežinau, bet man jis patiko labiausiai~
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitimePen. 05 27, 2011 11:42 pm

Ahhh, nu tai aš pagaliau peržiūrėjusi visą klipą, TIK 1 KARTĄ, atbėgau pakomentuot ; DDD
Žinai, Juste, aš irgi apsiverkiau, tiesiog tai taip~~~ Jie taip užaugo, taip pasikeitė [man rodos jau tai sakiau xDDD ai nesvarbu xDD ] Bet jie taip pasikeitė, ir daina kartu su klipu net geriau skamba nei tik daina, nu duh tai ir taip aišku xDDD Taemino buvo daug ir man tai netrukdė, man tai patiko, ypač tas jo šoktelėjimas, kurį Tabė užsidėjo ant parašo xDD JUST OOOO o.O Tai taip gražuu~~
Tada MInho, jis toks žavingas, kai žiūrį į merginą [a.k.a Yoona xD] Nu ten jo žvilgsnis toooks, kad aš turbūt būdama Yooonos vietoj nuvirčiau nuo to balkono tiesiai į MInho glėbį xDDDD Ir dar, kai jis į ją spoksojo, galvojau jam kas kamuolį į galvą paleis, nu rimtai ; DDDDDDDD Tada Key, jis man ten labai gražus buvo, TIPIŠKAS Key, prie mados, prie stiliuko, nu super ; >
Tada Jonghyun, jis išvis nuostabiai ten pavaidino, kai jis ten tuos langus plauna, tai turbūt kadras vertas milijardo ; DDDD Ir kai šoka su ta šluotą (?) nu nuostabuu~~ Tokio vaizdelio nė kiekvienam klipe pamatysi ; DDDDDD
Ir Onew, džiaugiuosi, kad MVP išriškinamas liko xDDDD Nu nežinau, kaip jums, bet man čia kažkas neįkainojamo xDDD Bet jis toks nelaimingas atrodė, kai ta merga išėjo... TT.TT Bet vistiek, tiek kartu jis per MV šypsojosi~~~ Būtent jo šypseną pamačius ir pradėjau vekr... Bet Taemas, dėl jo vistiek daugiau laimės, juk Shawolės, tos kurios nuo pat cute Replay pradžios, gi galima sakyt jos, 'užaugino' juos~~~~ Ahhh, gana man pezėt xDDDD
MV NUOSTABUS~~~ starsineyes
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sponsored content

SHINee - Replay (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Replay (Japanese Ver.)   SHINee - Replay (Japanese Ver.) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee - Replay (Japanese Ver.)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee Replay Japanese Version MV Will Be Out May 27
» SHINee - Replay
» SHINee - Replay (Japanese + Dance Version)
» "Replay" (Japanese), single album, 2011
» SHINee - SHINee World Japanese Version (update: full HQ)
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: MV-