Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 4:28 am

First topic message reminder :

Na ką, prisižiūrėjau aš čia visokiausių grožybių pas kitas, tai pagalvojau, kad gal ir man reik pasirodyt su savo papaišymais? justsmile Nežinau, patiks ar ne, nes kiekvieno skoniai skirias, beeet... ;D Gal žiūrėt galima bus... ;D

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Scan10132
Na va, čia buvo mano pirmas bandymas piešt žmogų... Turėjo būt geiša,bet kažkokia nepanaši net į azijietę šita... nonsense Nors bent į žmogų panaši... lol

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Scan10134
Na ir dar vieną parodysiu justsmile Šitas buvo antras bandymas... P.s. Gal kas atpažinsit? ;D

Tai ką, laukiu kritikos jūsų justsmile Tik labai nepeikit, aš dar tik mokausi...^_^


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Tr. 08 10, 2011 3:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:38 pm

Jėėėj, Tabe, tu mane nuraminai! ;D Aš jau į paniką puolu dėl tų piešinių... :O Nes tą užsakymą reik iki rugpjūčio 12d. padaryt, o pirmadienį dar išvažiuoju savaitei... Tai dar kai apie Tae pagalvoju, tai iš vis dead
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:40 pm

Nesuk galvos. Mes draugiškai paprašėm kai turėsi laiko, ne griežtai būtent per savaitę ar kaip :DDDDD
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:42 pm

Ai aš matyt labai rimtai į tai žiūriu... ;DD Nes man kuo labiau užsitęsia, tuo sunkiau pabaigt... ;DD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:43 pm

Va tau užduotis: turi iki mano gimtadienio pabaigt :DDDDD Griežtai~~
Atgal į viršų Go down
Silviija
.Silviija.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-07-20
Age : 25

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:48 pm

WOW, čia tai talentas. Iš kur tu tiek nervų semies piešimui? 8O
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 7:57 pm

Tabe, okei, būtinai!!! ;DD

Silvija, nėr čia pas mane to talento, nei kantrybės... ;DD Tiesiog sėdi, žiūri į nuotrauką, varvini akis, pieši, trini, pieši, trini, tada baigiasi kantrybė ir užeina nervas, tada draskai, imi naują lapą, vėl pieši... ;DDD Retai man būna taip, kad prisėdu, ir vienu kartu viską be nervų padarau... ;DD Nu nebent tą drugelį ;D Nes aš jį sapnavau, tai paskui su tokiu užsidegimu prisėdau ir padariau ;DD
O man labai smagu, jei tau patinka, tai ačiū!! justsmile
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 9:33 pm

PauPau, neskubėk. Aš irgi galiu palaukt, be problemų~ Lauk įkvėpimo~ :DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimePen. 07 22, 2011 9:54 pm

Eik tu saaaauuuuw, kaip glazūūūū nosebleed lovelovelove Man iki tokių toli toli *o*
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimePen. 07 22, 2011 10:21 pm

Sterasoul, tu čia mažiau nosebleed'ink, o tai paskui taip nukraujuosi, kad pati nebegalėsi piešt... ;DD O tada už tokius darbus gausi nuo manęs į rūrą! ;D Tai mažiau rašyk, ir eik piešt! Mačiau, kaip pieši ir tikrai nė kiek ne blogiau už mane, tai nenusišnekėk ;PP (Ai joo, ir ačiū! ;D)
Atgal į viršų Go down
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimePen. 07 22, 2011 10:23 pm

Nėėėė, man taip nesigauna, ir tavo piešiniai verti mano nosebleed'o xD
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimePen. 07 22, 2011 11:00 pm

Tau taip ir neturi gautis, nes tavo stilius visai kitoks ;D Nepiešia gi visi vienodai... ;D Man, pavyzdžiui, irgi niekada nesigautų tavo stilium piešt... ;D
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:23 am

Ahhh, pagaliau baigiau piešt tą užsakymą, per kurį negalėjau Tae piešt... Bet tai eina sau, kaip aš su juo suvargau... O.O Va, pažiūrėkit ;D

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Scan10058BMP
Aš čia biškį gal pasiskųsiu ir padejuosiu, kaip man sunku buvo, tai jei ką, jūs neskaitykit... xDD Tai va, buvo žiauriai sunku, pirmiausia dėl to, kad čia du žmonės! (Dabar nesuprantu, ir kaip aš tokį užsakymą apsiėmiau daryt?? xD) Dar buvo sunku, nes niekada nepiešiau ne azijiečių... xDD Ir iš vis nepiešiau nei trumpų plaukų, nei tokių suveltai garbanotų, nei tokios plačios šypsenos... O čia viskas krūvoj pakliuvo... Tai tiek privargau... pfuuu Bet dabar didžiuojuosi savim, kad iš vis baigiau... xDDD Ir pagaliau galėsiu eit piešt Tae for Tabė ir Haru! ;D

Ai jo, radau gi dar pora senų piešinių, kurių čia nekėliau, tai sugalvojau įmest... O gal kam patiks? ^^

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Scan10009BMP

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Scan10023BMP

Ai jo, ir dar, ir vėl labai atsiprašau už dvigubą post'ą, bet kad kitaip nesigauna... Nes nesinori dviejų ne į temą postų į krūvą suplakt... Bet gal nieks nesupyks labai... ^^


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Antr. 12 06, 2011 4:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:27 am

TREČIAS O_____________o
Kai nuostabisimoooo, ir antras afigenas ~
1 tai whoa tiesiog, bet vaikino ausys rmtj tokios big? srr, ne į temą aš XDDD
Bet trečias lovelovelove
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:27 am

*pameta akis ir miršta nuo vaizdo* Can't believe, kad čia tik piešiniai........................
Atgal į viršų Go down
Mayumi
.Mayumi.
Pranešimų skaičius : 3822
Join date : 2011-03-19
Age : 27
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:27 am

akis nereali, o stikline......
atrodo kaip nuotrauka arba tv1 uzsklanda <333 nerealiai piesi <333 talentas lovelovelove
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:35 am

Sky, ačiū už nuostabisimo komentarą!! ^^ Ir jooo, jo ausys rimtai tokios big... Mane tai jos juokina... xDDD

Tabe --> Awww, Ačiū!!! <333 why Nors man tai jie neatrodo niekuo ypatingi, kad būtų sunku patikėt, jog čia piešiniai... Aš kaip tik, rasčiau kalną vietų, prie kurių prisikabint galėčiau... xDDD

Mayumi, ir tau labai labai dėkui!! ^^ <333

Ir iš vis, visom po hug'ą duočiau, jei tik galėčiau!! <333 Ačiū už tokius fainus komentarus!! <33
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 4:38 am

Na, piešėjui daugmaž visada atrodo. O kai pats nepieši ir mažai tuo užsiimi, tai tik sėdi ir alpsti, kaip tobulai tai atrodo :DD Tai dabar ir darau.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 3:49 pm

Kaip gražu...
Nerealu, rimtai, nes į piešinius nepanašu, menas.
Pirmas nerealus, o kokia akis graži, o trečias...
Nerealu, omg. Neturiu žodžių. wow
Atgal į viršų Go down
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 5:47 pm

Kol neperskaičiau komentarų, galvojau jog ta stiklinė tai nuotrauka nosebleed viskas, palikau be žodžių....>:"O
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:01 pm

Tabe, geriau nealpk, laikykis, čia tik piešiniai! ;D

Indre, ačiū tau labai! justsmile

Sterasoul, negali būt, nu gi nė kiek į nuotrauką nepanašu... xD Ačiū ir tau! hapiness
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:09 pm

omk, ta akis *Q* pamečiau savo akytes, kaip gražu *Q* o trečias... omfkb o_o
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:21 pm

Iš pradžių Tabė akis mėto, dabar tu... xDD Nu gi nemėtykit tų akių, dar prireiks gyvenime xD
Ir labai tau ačiū Emii!! *hugs*
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:22 pm

Dabar kai pagalvoju, kokio Taem'o sulauksiu, tai apsiseilėju vien nuo minčių :DD
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:25 pm

Tabe, tai tu jei ką seilinuką užsidėk xD O Tae jaučiu, kad reik greičiau pradėt piešt, nes jis man jau sapnuojasi... xDD O ir tavo gimtadienis ne už kalnų, tai reikia skubintis xD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 8:26 pm

That's right, I'll be waiting ^w^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Grafika ir piešiniai-