Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 4:28 am

First topic message reminder :

Na ką, prisižiūrėjau aš čia visokiausių grožybių pas kitas, tai pagalvojau, kad gal ir man reik pasirodyt su savo papaišymais? justsmile Nežinau, patiks ar ne, nes kiekvieno skoniai skirias, beeet... ;D Gal žiūrėt galima bus... ;D

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Scan10132
Na va, čia buvo mano pirmas bandymas piešt žmogų... Turėjo būt geiša,bet kažkokia nepanaši net į azijietę šita... nonsense Nors bent į žmogų panaši... lol

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Scan10134
Na ir dar vieną parodysiu justsmile Šitas buvo antras bandymas... P.s. Gal kas atpažinsit? ;D

Tai ką, laukiu kritikos jūsų justsmile Tik labai nepeikit, aš dar tik mokausi...^_^


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Tr. 08 10, 2011 3:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:09 am

yay, ačiū labai dance
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:17 am

emii rašo:
yay, ačiū labai dance

Haha, jau ir ačiū iš anksto gavau ;DD Bet tu man primink kokį pirmadienį (gal jau būsiu grįžus... ;D), kad pradėčiau piešt, nes man atmintis dažnai šlubuoja... ;DD
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:18 am

Tabeko rašo:
Smagu girdėt :DD Stengsiuos dažniau pakomentuot, jeigu tau malonu mano komentarus skaityt xDD

Tai man dabar kažkokiu būtu reiks užsidirbt tuos komentarus ;DD Už nieką nieks negiria ir nekomentuoja gi... ;D
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:19 am

kai tik pamatysiu tave online rašysiu pm :D
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:22 am

PauPau, būk gerutė, nerašyk kelių postų iš eilės. Jeigu dar nori kažką pasakyt, tiesiog redaguok, nemanau, kad pražiopsosim ^^' Sutarta?
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:39 am

Emii --> Okei ;D

Tabe --> O velnias, nepastebėjau pati, kad taip padariau... ;DD Okei, dėkui už priminimą ^_~ p.s. Kaip keista tave matyt rimtą... ;DD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 4:41 am

Priprasi. Kartais pasitaiko tokių momentų xDD
Atgal į viršų Go down
Hercules
.Hercules.
Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2010-12-10
Age : 28
Miestas : Kaunas

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 6:01 pm

PauPau rašo:
Hercules --> Ta pirma ir yra pagal geišos plakatą, tik kad man plaukai šviesesni gavosi... Kontrasto dar nemokėjau padaryt... ;D
Ai jo: bi bin! Bi bin! (čia jei ką varpelio įgarsinimas... ;D) Sveikinu! Tu atspėjai kas jis toks ir laimėjai kelionę į Disneilendą!! Neee... Apgavau... Nieko tu nelaimėjai... ;DDD Bet užtai atspėjai Aoi goodjob Geziuku fanė gal, ne? ;D
Tai Disneilando nebus? You liar! :((
Buvau kažkada jų fanė, bet K-pop viską nustelbė ;D.
Kad gausim naujų piešinių? justsmile
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 6:45 pm

tu nerealiai pieši :O Aoi ir Ruki O_O omo, in love ~
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:39 am

Yori, ačiū!!! justsmile Tu ir jrocko fanė, ane? (lygtai pas tave skaičiau temoj tikras aš ;D) Ir jei aš neklystu, tai tada KAIP FAINIAI!! ;DD

-----------------------------
Kadangi Key vis dar piešiu, tai pagalvojau, kad kol laukiat (jei iš vis yra laukiančių be Dovilės ir Emii... :DD), tai reik įmest dar vieną Ruki ;D (Taip taip, man jis žiauriai patinka... ;D)

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Ruki2byjrockloverltd3c1

Šitą kai nupiešiau padovanojau draugei su gimtadieniu, nes čia jos dievukas, tai ji nudraskius popierių nuo rėmelio ir pamačius net apsiverkė... Ir aš buvau hapiness , nes man pavyko padaryt ją laimingą iki ašarų ;D


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Tr. 08 10, 2011 3:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:41 am

oho, kaip gražiai.. per tave aš įsimylėsiu jį XDDD neh, rimtai labai gražiai o_o ir taip pat laukiu Key >D
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:49 am

Emii --> Tai įsimylėk į sveikatą ;DDD Nes juo ir visa grupe (The Gazette) kai pasidomi, paskui nebegali sustot :D Nebent tau nepatinka rock'as arba J-rock'as... :DD Tada lieka tik spoksot į jo fotkes... :D
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:50 am

OMG kaip gražiai nupiešei Ruki O.o
Ir ne vien Dovilė ir Emii laukia Key, aš ir laukiu :DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:50 am

AŠ IRGI. Man tokie tobuli tavo darbai, PauPau~ <3
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:54 am

Jeeyyy! Yra kas dar laukia! dance Net piešt užsimaniau... :D Bet reik turėt valios ir dabar nepradėt... Nes jei prisėsiu prie Key tai nebegalėsiu atsitraukt... O tada naktį miegą galėsiu pamiršt... ;DD Reik kaip nors pakentėt iki rytojaus ;D

Ačiū Tabe ir Haru!! kiss
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:55 am

aš realiai kaip pamačiau PauPau pranešimą šitoje temoje apšišikau iš laimės, nes pagalvojau, kad jau Key nupiešė XDDD
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:57 am

Emii, palauk, dar nešik ir pakentėk ;DD Liko plaukai dar ;D Bet rytoj labai pasistengsiu ir gal jau užbaigsiu ;)
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 3:58 am

omk, labai ačiū < 3
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 4:00 am

Nieko, miegoti dieną vis dėlto būna į naudą :DD Ir sapnai įdomesni tada xD Taip kad ramia širdim gali eiti piešti~
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 4:12 am

Tabe, aš ir naktį gerai pasapnuoju... ;DDD Bet va jei pradėsiu piešt, ir mama pamatys, kad vėl naktim blūdinėju... ;DD Tai geriau nerizikuosiu ir palauksiu rytojaus ;D
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 4:13 am

Ach, na gerai :DD Tada rytoj lauksim piešinių~
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 4:17 am

jo, ir tegul geriau būna >D
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 4:00 am

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Scan10029BMP

Nu va... Čia šitas... „Key“ for Emii... Nepyk Emii, geriau niekaip neišėjo... alone Jis man tiek nervų sugadino, kad jau ruošiaus pro langą išeit pasivaikščiot ant asfalto... Žinau, gavosi kažkoks su plytos galva ir nė velnio nepanašus į Key, bet jei dar būčiau bandžius taisyt, iš jo būtų likę tik skutai... shame Sesė jį ne kartą gelbėjo nuo manęs, kad nepadaryčiau diediedie... Vienintelis mane guodžiantis dalykas, kad bent iš vis į žmogų panašu...

Tai va, ir dar kartą atsiprašau visų, kas jo laukėt... Sorry, šį kart susifeilinau... pleaseno

Edit: Ir blemba, pasakykit, ką aš ne taip padariau, kad man paveiksliuko niekaip nerodo, nes aš tuoj ir kompui diediedie padarysiu...


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Antr. 07 05, 2011 4:08 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 4:03 am

Rašyk ne "image" į tuos skliaustus, o "img" tik~ Sky biškelį ne taip paaiškino :)
Čia šitą Key gal šiandien nupiešei, kur žadėjai?
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 4:05 am

Aleliuja!!! pleaseno Jau nedaug trūko, kad man nervai pakriktų...

Tabe, eilinį kartą tau ačiū!! Ką aš daryčiau be tavo pastabumo ir patarimų?? alone


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Antr. 07 05, 2011 4:06 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Grafika ir piešiniai-