Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee   Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 5:23 pm

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee 6BE45EE32386CC8A2E9394F334AFD

Žymi šokėja vadina juos "vaikučiais".

Rino Nakasone yra pažįstama daugeliui K-pop fanų.

Gimusi Okinavoje, Japonijoje, devyniolikmetė Rino paliko šalį, siekdama savo svajonės - pašokti su Maiklu Džeksonu. Nė negalvodama apie riziką, Rino nusipirko lėktuvo bilietą į Los Andželą ir dar iki šiol nepasigailėjo.

Liepos 10-tąją Rino dalyvavo The Big Groove 2011 (kasmetiniame hip-hop šokių festivalyje, vykstančiame Singapūre) su savo merginų grupe Beat Freaks, kuri susikūrė 2004 metais.

Dvi dienos prieš festivalį, Rino susitiko su xinmsn ir prisiminė, kaip ji tapo K-pop choreografe.

Nenuostabu, kad šioje internetinėje eroje SM Entertainment, Korėjos pramogų kompanija, užauginusi populiarias grupes kaip Super Junior, Girls' Generation ir SHINee, susirado Rino per youtube. "Tik youtube dėka," juokėsi Rino.

Kompanija greitu metu susisiekė su mergina ir ji tuoj pat ėmėsi kurti grupėms šokius, kuriems Korėjos gyventojai vis sugalvodavo juokingus pavadinimus. Pavyzdžiui, spardymo koja judesiukas Girls' Generation šokyje "Genie" buvo pramintas 'shuttle-kicking' šokiu.

Nuotaikinga mergina nusijuokė ir tarė, "O, jėga! Tai taip jis atrodo, hm?"

Rino taip pat išsidavė, jog daugumą jos šokių kuria pati muzika ir kurti ji dažniausiai imasi dainos paklausiusi bent "šimtą kartų".

"Svarbiausia yra geriausiai pateikti dainą," pridurė Rino.

Pirmasis šokis, kurį sukūrė Rino, buvo korėjiečių vaikinų grupės SHINee debiuto dainai "Replay". Ji prisiminė tą momentą, kai pirmą kartą susitiko su penkiais jaunuoliais.

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee 2DD3A6E0DC553A61871A657C4BC

"O dieve, jie tokie mieli," svaisčiojo Rino, "Tai buvo prieš tris metus. Jie man buvo tarsi mano 'kūdikėliai'. Jie buvo tokie švieži ir pasiruošę mokytis. Taip pat mandagūs ir į savo darbą dėjo daug pastangų." Ji taip pat išvardino SM Entertainment žvaigždes, su kuriomis yra ypatingai artima. "Su jais aš daugiausiai kalbu apie šokius. Tai SHINee Taemin, Girls' Generation Hyoyeon ir f(x) Amber," tarė Rino.

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee A4E66358A269ED2B7EB9FA6D769E

Jeigu Taemin, Hyoyeon, Super Junior Eunhyuk ir TVXQ Yunho, laikomi geriausiais šokėjais savo grupėse, atsidurtų vienoje scenoje ir varžytųsi šokiu, kas laimėtų?

Rino iš pradžių sakė, jog nesąžininga taip vertinti ir vėliau paaiškino, jog ji turėtų pamatyti visus keturis šokėjus šokant tą pačią choreografiją, kad galėtų juos įvertinti.

Iš visų choreografijų, Rino pasirinko SHINee "Love Like Oxygen", TVXQ "Maximum", kurią jį sukūrė su Jaewon iš SM Entertainment, ir Girls' Generation "Genie" kaip savo mėgstamiausias.

[iškirpta nereikšminga dalis]

Kas tuomet jai yra šokis?

"Dievinu jį. Man tai yra būdas išreikšti save ir aš jaučiuosi gerai, kai šoku. Tai mane padaro tokią, kokia esu," šypsojosi Rino.

CREDIT : SOUNDTRACKLOVE@SOOMPI // SOURCE : MSN
Vertimas: Tabeko
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee   Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 6:14 pm

aš jąąąąą dievinu :O ji tokia kieta !!! OOSUUUM <3
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee   Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 9:28 pm

Ji sukūrė magic dance, tokia kieta kad negaliu~ Noriu iš jos mokytis šokius, taip gerai išmokytų tikriausiai~~
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee   Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 10:35 pm

Aš negaliu, kokia ji mielaaaa~~~ Aš ją kai pamačiau prisiminiau savo šokių trenerę InDY ir jos kažkuom panašios <3
Oh MY, ta foto su SHINee, kokiaaaa mielaaaaa starsineyes <3
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sponsored content

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee   Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» LLO & Hello Original Choreography by Rino Nakasone
» Užsiminta apie SHINee World Koncertą Taivane
» Europa neturi šokančių dievaičių. Interviu su SHINee ir SM atstovu Kim Youngmin apie Kpop populiarumą Europoje
» SHINee Live DVD 「SHINee THE 1ST CONCERT "SHINee WORLD"」Teaser
» Onew, Key ir Taemin išleis knygą apie jų keliones Barselonoje(Ispanija)
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee-