Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeŠt. 09 24, 2011 3:34 am















Credits: Allkpop

Dedu tik pirmąjį epą, nes tik jis su SHINee c: Enjoy~
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeŠt. 09 24, 2011 10:36 pm

Sėkmingai peržiūrėjau visą :DD Tikrai vertas dėmesio, tik vietomis buvo laaaabaaaai gaila, kad be subtitrų. Nors supratau, kad korėjiečių kalbą baigiu prapilt taip, kad pavienius žodžius bent jau pagaunu ir daugmaž kontekstas sueina. Juokingiausi buvo Šiainų nustebę veidai, ypač Jonghyun'o pražiota burna. And šokėjos tikrai neblogos. Išrinko daugmaž tuos, ką ir tikėjausi, kad išrinks. Tik dar norėjau, kad tas panas, kurios Luciferį pradžioj varė išrinktų, bet... nepasisekė :D Oh well. Still, fainas festivalis buvo, užskaitau. Kadangi neblogai sudomino, galbūt reikės ir kitas serijas pasižiūrėti c:
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeAntr. 09 27, 2011 1:42 am

Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeSk. 10 02, 2011 9:16 pm

durnė vertėja, ne tik vertė kas trečią sakinį bet ir klaidų krūvas darė.
ždž, dėl tos atrankos, abi laimėtojos komandos labai geros buvo, bet nesupratau kodėl jie nurašė 4minute ir jų pačių dainų šokusius žmogelius... nu žodžiu, svarbu gerus priėmė.
negalėjau nežvengt kai jjong,tae ir key užkalbino tą paną gatvėj o ta nesusipratus ėmė ir nuėjo :DDD ne viena norėtų būt jos vietoj.
Geri tie fanai rusai, labai geri.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimePir. 10 03, 2011 1:44 am

Oh, atrodo, biškį daug dalių ir netrumpos, nu bet ok, žiūrim ; DDD
Pirma dalis, mazafaka ; DDD Mama stovėjo šalė ir vis laukė, kada gi parodys Rusiją ir SHINus, kai parodė...
- Čia mergaitė?
- Kur?
-Šita baltais plaukais..
- NE ČIA TAEMINAS..

Ok, antra dalis xDDD Mama pasakė, kad jei jie atvarytų į lt ji eitų su manimi ir būtinai prieitų prie Onew ir jį apkabintų, nes tipo jis mano vyras....
Haha... Mam, gal nereikia... Haha ... Oh ; DDDD Ok, ji again pavadino Taemą mergaite... Nu mama .... -.-'
Gerai, tada ji išėjo, bet išgirdusi jų rusų kalbą, atbėgo iš virtuvės ir privertė mane paspaust 'pauzę'
- Ką jis pasakė? Pidary druzja?
- Kąąąą? Ne...
Okay, prareplayinau tą vietą, gal kokių 10 kartų, kol normal išgirdau viską ką sako, plius dar pralūžau ir praspiegiau, nes omg kyoptaaa ~~ cdraste druzja ~~~ Zdyrastvuite ~~~ Ir Taemo horosho, omg, miriau ~~~ Kaip mielai ~~~ Ok, mirštu, bet žiūriu toliau, žinau, kad Jjong kažką sakė apie tų panų, kur coverino Ranią, kontaktus, bet nevermind XDDD
Ir žmonių reakcijos į bėgančius SHINee, bwahahahahahaah XDDDD Duhės jūs pc namie neturit? XDDD Ok, tyliu XDDD
Fanės šoko gražiai, ir SHINų reakcija, eina saaau, kokie laimingi, ir kas čia per... rankos judėsiai? ; DDD Beje, patiko tai, kad fans net pamačiusios juos, toliau šoko, jėga ; )
Key, duok ir man hugąąąą :/// Ir omo, JJong, tu supranti rusiškai, kad taip linkčiuoji, kai fanė rusiškai kalba? ; DDD Okaaaay XDDD
ne, jūs kaip norit, bet kai būs su normal subais, žiūrėsiu again, KĄ JIE APIE COI PEZA??/ o____O noriu žinot ; DDDD
Bet kai jie stalkina Shawoles ; DDD Damn you, Onew su savo saldainiu ar kas ten XDDD
Dabar galvoju, čia Rusijoj žiūri kaip į dx, bet eina toliau, Lietuvoj apstūmtų shame
LOL, Jjongo reakcija į tas panas, kur pagal SNSD šoko xDDD
Omadafaka, išrinko gerus šokėjus, bet tos kur Luciferį taškė buvo labai kietos, maniau, kad ir jas pajams ;oo
Echhh, nerealu, nerealuu, viskas ~~~ Per paskutinias dvi dalis, kompą bučiavau XDDD Aš ir noriu juos gyvai pamatyt whataman
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Evelina
.Evelina.
Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2012-05-08
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeAntr. 05 15, 2012 6:29 am

Yay! Pagaliau pažiūrėjau. Labai patiko. Nustebino rusų atkaklumas. Nepabijojo iššukių ir nepasidavė. [pfff.. aišku kur čia pasiduosi, juk norisi gerai pasirodyti prieš savo mylimukus]. Ir šiaip iš tiesų net labai neblogai jie sušoko tą flashmobą. ;) Prajuokino Jonghyun reakcijos.:DD Dažniausiai mačiau jį išsižiojusi arba dar kažkokioje neaiškioje pozoje.;DDD haha, ir tikrai prajuokino kuomet rusų mergaitė ten jiems kažką sakė [jau nebe pamenu] ir jis labai linkčiojo tarsi viską suprastu. :DDD Taip pat patiko shiniukų rusų akcentas. neesmytė, kad norit ką nors įsiklausyti į tai ką jie sako, reikia tą pačia frazę persukti kelis kartus.xDD vis vien labai smagu. :DD
jei būčiau buvusi tam pastate, stengčiausi atsisėsti kur nors į tokią vietelę, iš kurios būtu gerai matomas penketukas ir visą renginį juos stebėčiau, dėčiau aš ant tų visų, kurie šoka. :DDD taip pat pastebėjau, kad Jonghyun buvo labiausiai patenkintas kuomet šokdavo apsinuoginusios sieksovos merginos, ah jis išvitvirkelis. :DDD bet šiaip jie visi labai gražiai ir mielai atrodė. ^^ bet šiaip galiu pasakyti, kad man buvo įdomiausia stebėti dalyvavusių reakcijas. būdavo džiugu kuomet ką nors praleisdavo, kuomet nepraleisdavo jau nebe taip, bet juk negali visi laimėti, anyya? aš tai išvis nesuprantu kaip shinee galėjo atrinkti geriausius ir blogesnius, iš ties sunkus darbas. taip pat manau, kad sunkiausia buvo tiems, kurie šoko jų šokius, nes taip jie galėdavo pastebėti visus trūkumus ir klaidas, kurių negalėdavo pamatyti kituose pasirodymuose. mmm. dar patiko kaip per ring ding dong onew ten dainavo visu garsu. :DD taip įsijautė biški berniukas, matyt net pats to nepajautė.xDD ir aišku, jis kaip lyderis išsiskyrė ir nepakėlė kortelės. [nebūtu jis lyderis... ok, ok, juokauju. teisingai jis padarė.!]
visom keturiom aš už jų pasirinkimą, šauniai padirbėjo berniukai. ;)
ir iš tiesų turiu prisipažinti, kad labai nustebau. per visą pasirodymą nemačiau nei vienos simpatiškos personos, na, arba tiesiog nepastebėjau... lol, žinau, ne tai svarbiausia, bet vis vien... :DD

p.s. bleeemba, pavydžiu toks panoms kurios gale gavo nuo jų po dovanėles... aš irgi nuoriu -.-'
p.p.s. labai nustebau, kad Minho žino Viktorą Tsoi [jei aš čia teisingai supratau, ok, turbūt aš kaip visada klystu. :DDD]


Paskutinį kartą redagavo ✿ℰfka.❧, Kv. 05 17, 2012 3:38 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://sh3ik8ij2o.tumblr.com/
Mavaina
.Mavaina.
Pranešimų skaičius : 392
Join date : 2012-03-30
Age : 30
Miestas : Klaipėda

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitimeAntr. 05 15, 2012 6:53 pm

Aš finalą ir su B2ST, 2PM ir MissA su F(x) jau ankščiau mačiau. Rusijoj kas vyko labai ieškojau, bet kažkaip neradau(tada net nežinojau, kad russia su shineeais) šiaip labai faina. Jo aš irgi norėčiau Key arba Minho hugo. Labai viskas faina, šaunuoliai rusai, kad taip pasistengė su flashmobais ir išvis, kad taip neužsipuola shineeu, kaip korėjietės, kur žmonėms praeit neleidžia. O kai tos sexy panos šoko mano reakcija buvo "nooo, netraumuokit nekaltučio Teamino" :DDD. Šiaip visi šaunuoliai, rusai moka šokt, ne be reikalo Febris Erotica laimėjo. Jie šaunuoliai yra ir gražūs bachuriukai nom nom nom. Galėtų dažniau tokius festivalius rengt, labai įdomu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia   SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee @ 'K-Pop Road Show 40120' in Russia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee @ Russia 110906/7
» SHINee in Russia, Moscow [110905/6]
» SHINee @ Gag Show (Eng Sub)
» SHINee @ MBC Show! Champion [120327]
» SHINee - ‘Why So Serious?’ at MBC Show Champion [130508]
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Tv and radio :: TV-