Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"   Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:11 pm

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Tumblr_l6arm0WK1Z1qb2ge1o1_500

Pradėkime pokalbį apie albumą. kokia jūsų mėgstamiausia daina iš albumo?
Key: 'Electric Heart'. Hitchhiker sukūrė šią dainą. Jei jos nebūtų šiame albume, nemanau kad būtume įdėję į kokį kitą.
Onew: Ši turi naujo skambesio. Man, 'Your Name'. Aš parašiau žodžius (juokiasi)
Jonghyun: Man 'Obsession'
SHINee: cha cha cha.
Jonghyun: Ah, priežastis ,žinoma, yra ta, kad aš ją parašiau (juokiasi) bet aš tikrai labai mėgstu šią dainą.
Ji buvo įrašyta gan seniai; Man patinka melodija ir pati daina.
Taemin: Man, 'Life'. Tai rami baladė; Aš labai mėgstu švelnias ir ramias dainas.

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" 6nqsle

Ar Minho mėgstamiausia daina yra 'Shout Out' ? Nes ji turi tokį stiprų ritmą, man atrodo kad tai labai dera prie jo
'flaming charisma' etiketės (juokiasi). Taip pat joje daug repo detalių.

SHINee: Ak! Ak!
Minho: Kas jums, vaikinai? Ne, mano mėgstamiausia daina - 'Lucifer'.


Priežastis kodėl to paklausiau yra ta, kad šis albumas yra pilnas("full"). Visos 13 dainų - naujos. Nedaug dainininkų taip atsiduoda savo albumui.
Jonghyun:Teisingai, kitaip nei praeityje, mes daug dirbome prie šio albumo. Taip pat daug bendravome su prodiuseriais/direktoriais.
Key:Man palengvėjo kai sužinojau, jog mūsų kompanija nesiruošia dėti senų dainų į šį albumą. Paprastai pilnuose albumuose visada būna taip, kad naudojamos dainos iš ankstesnių darbų.




Manau, kad jūsų tarpusavio ryšys yra labai svarbus. Jūs ,vaikinai, turite vienas kitą gerai pažinoti ir suprasti.
Key: Mes ne tokie, kad kažkam atsitikus ieškome kitų narių. Jei pradedame ginčytis, tai nedarome to tiek, kad viskas baigtųsi blogai. Nes mes visi penki gyvename kartu, tad meluočiau jei sakyčiau, kad nesipykstame. Bet tai nereiškia, kad mušamės.
Jonghyun: Tiesiog turime išlaikyti dėmesį. Jei mankštinamės, tai mintys turi būti tik apie mankštą. Kai ilsimės, tai reiškia, kad mes tik ilsimės (juokiasi) Nežinau ar tai vyksta tik pas mus, bet mes mėgstame dalintis savo privačiomis mintimis. Manau kad tai duoda pozityvų poveikį, nes jei niekas įdomaus nevyksta mūsų miegamuosiuose, mes paprastai būname tylūs. Mes su tuo sutinkame ir suprantame vienas kitą.
Onew: Mes kievienas turime savo pasienio liniją (juokiasi)



Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" 106hizq


Praeitais metais, kai susitikome, Minho žaidė futbolą o Key mėgo apsipirkinėti. Visiškai skirtingi hobiai. O kaip dabar?
Key:Prieš du metus tai buvo paprasta. Tebuvau aukštojoje mokykloje einantis antrus metus. Jei mes skirtingi tai ir galvojame, jog esame skirtingi. Mes negalvojome kokios yra to gerosios pusės. Dabar, mes išgyvenom jau dvejus metus drauge ir nereiškia, kad jei turime skirtingus hobius tai negalime konors pasimokyti vienas iš kito (juokiasi). Kaip tik, jei turėtume tokius pat pomėgius tai pradėtume daugiau ginčytis ir muštis (juokiasi) Kad ir kaip ten, ar mes kažko išmokom? (juokiasi)
Minho: Mes nesimušam (juokiais) Ir gyvenam jau trečius metus kartu. Pirmą kart kai pamačiau Key, pagalvojau "Man patinka jo stilius, bet mes visai nederam" (juokiasi). Bet kol gyvenom kartu, supratau, koks iš tikrųjų yra Key ir išmokau jį suprasti ir prisitaikiau prie jo. Pavyzdžiui, nors Key supratimas apie stilių yra visai kitoks nei mano, aš kartais pasiterauju jo ką pirkti. Tas pats su muzika. Mes abu dalijamės mėgstama muzika.

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Rh7pew

Man atrodo, kad komandoje atmosfera pasikeitusi. Per KBS jūs jautėtės labai patogiai.
Taemin: Mes tikrai esam "nakties žvaigždės" (naktiniai). Tampame super aktyvūs nakties metu (juokiasi)
Minho: Tik dabar suprantu kaip nesmagiai jausdavausi šou laidose. Galbūt dėl to, kad buvau jaunas ir kad nedaug težinojau apie šou laidas. Bet po dvejų metų, pilnų kamerų, zujančių aplink, ir žiūrėjimo į kitus einančius filmuotis, pasijutau daug geriau. Mes daugumą laiko pasiruošimo kambary ar mašinoje juokiamės, tad manau kad tai galit matyt ir ekranuose. Tikiuosi jums patiko laida.
Jonghyun: Turėtume daryt realybės šou (juokiasi)


Visas interviu: http://www.dkpopnews.net/2010/09/interview-shinee-we-are-nocturnal-we.html
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Įkūrėja
.Įkūrėja.
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-07-13

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"   Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:27 pm

Šitas tekstas kur aš daviau
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"   Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:35 pm

taip, tik paėmiau kiek daugiau išverst kur įdomiau :D
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"   Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Icon_minitimePir. 10 11, 2010 2:21 am

idomu buvo paskaitt ;DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"   Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Interviu - "Mes - naktiniai. Tampame aktyvūs nakties metu"

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» 'Hanoko' Interviu Part 2
» 'Hanoko' Interviu
» Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee
» SHINee interviu su 10Asia
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-