Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Jamaika + Jonghyun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 12:41 am

Pagaliau atsidarė taip laukiau skaitydama preitą sezoną :DD
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:15 pm

#1: Pirmasis susitikimas. Tavo partneris - Jonghyun.
*prieina prie merginos iš nugaros ir uždėjęs rankas jai ant pečių, sušnabžda į ausį* Neatsisuk. Pasakysiu tik tiek, kad nuo šiol mes būsim kartu. Bet dar negali žiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:21 pm

*Leisk bent žvilgtelėti. Tyliai pasakau ir jau noriu atsisukt, bet vis tiek kažkaip tvardausi
Aš noriu pamatyti veidą to kuris bus su manimi vis dėl to jo balsas toks gražus. Sušnabždėjau.
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:25 pm

(veiksmai rašomi į žvaigždutes, tai ką pasakei - be žvaigždučių).
Ne, negalima. Pamatysi vėliau. *šypteli pats sau* Dabar... eik į priekį. Į tą ledainę priešais mus. *švelniai stumteli merginą pirmyn*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:30 pm

*Vis tiek neiškenčiau žvilgtelėjau akies krašteliu, bet taip, kad jis nepamatytu ir nusišypsojus nuėjau link kavinės.* Jau įsivaizduoju kokį gražuoliuka gavau. *visa laiminga įėjau į kavinukę.*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:32 pm

Negirk per anksti, baby. Dar pamatysi visą grožį. *sukikena ir tik kavinukėj leidžia merginai atsisukti, o jai atsisukus, išsišiepia savo firmine šypsena* Labukas.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:36 pm

*Atsisukau į jį ir gerai nužiūrėjau.* Hmmm, na pakeitus rūbelius ir padarius kelias plastines operacijas gražus būtum. *nusijuokiau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:38 pm

*išsižioja nustebintas ir neskaudžiai trenkia merginai per petį* Nejuokinga! Taip galima ir įžeisti žmogų!
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:43 pm

Tai va susipažink su mano juodu humoru, nes jį išgirsi dažnai. *išsišiepia* Ei niu niu negražu kelti prieš mergina ranką *papūčiau lūpytes ir sukryžiavau rankas, aišku kaip visada aš ilgai taip neištversiu taigi pas mane po keliu akimirksniu vėl veide šypsenėlė*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:47 pm

*pasitvarko susivėlusius plaukus ir patempia lūpą* Na, jeigu toks mano žmonelės noras... *šyptelėjęs vienu lūpų kampučiu, pakreipia galvą į šoną* Teks jį vykdyti.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:51 pm

Awwww kaip mielai tai skamba iš tavo lūpų *nusišypsojau cute šypsena. *Ir tik nereikia pataikauti tikrai neversiu pildyti visų mano norų, nesu jau tokia žiauri kokia atrodau. *toliau šypsojaus nors tikriausiai atrodžiau kaip bukaprotė*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:54 pm

*kiek patylėjęs nusijuokia ir parodo į laisvą staliuką prie lango* Tuomet gal prisėskim ir užkąskim ledų? Tikiuosi, mėgsti ledus.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:58 pm

Kas gali nemėgti ledų? Nu jai kažkas ir nemėgsta tai tikrai ne aš, taig ji tokie delicous. *nuėjau šypsodamasi prie to staliuko ir pasikabinau savo tašę ant pakabos*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:00 pm

*atskubėjęs paskui merginą, atitraukia jai kėdę ir palaukęs, kol mergina atsisės, atsisėda pats, o tada smakrą pasiremia rankomis* Kokius ledus mėgsti?
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:04 pm

Uuuu ačiū. *išsišiepė kai jis jai atitraukė kėdę.*Vat išrink tu ir pažiūrėsim ar tu moki atspėti. *nusišypsojau ir padėjau rankas ant stalo.*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:07 pm

Hmm.... *prideda pirštą prie lūpų* Tuomet sakyk savo mėgstamiausią spalvą ir skaičių. *smalsiai žvelgia į merginą*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:11 pm

Mėgstamiausia spalva raudoną ir geltona na o skaičius manau 5. *nusišypsojau, ir taip visiškai atidžiai žiūrėjau į jį visai neslėpdama.*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:13 pm

*pirštais pasiglosto apatinį žandikaulį ir šiek tiek pamąstęs, spragteli pirštais* Gal avietinių?
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:17 pm

O! *Suplojau rankytėmis* Tu gal koks magas esi? *taip rimtai nužiūrėjau jį ir galvojau kaip atspėjo jis*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:21 pm

*šypteli* Senas geras būdas, nežinau, kur jo pramokau, bet žinau jį iki dabar. *atsiverčia meniu ir greitai susiranda ledus su avietėmis, o tada pasikvietęs padėjėją, užsako dvi porcijas*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:23 pm

Vat vat gausi išmokti ir mane. *šyptelėjau ir galvojau ko čia paklaust* Na tai pasako pasakok apie save. *šyptelėjau daugiau nieko gero nesugalvojus*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:25 pm

*nuleidžia rankas iš po smakro ant stalo ir giliai įkvėpęs, pradeda* Na, esu Jonghyun. Šoku ir dainuoju grupėje SHINee. Mėgstu dainuoti, kurti dainas, juokauti... Esu gan linksmas žmogus. Tai čia trumpai. O tu? *primerkia akis*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:34 pm

Dėl SHINee tai galvoji nežinau aš tik apsimetu tokia. *nusijuokiau ir šyptelėjau.* Na o kas apie mane hmm...Na mano vardas Deimantė, esu jau tokia linksmuolė nors visada pas mane šypseną veide net per blogiausias akimirkas, mėgstu šiaip ilgus pasivaikščiojimus, dainuoti, bet nelabai moku. Hmmm...kas dar? ai va lankau šokius jau septynersiu metus *nusišypsojau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:41 pm

Uuu! *papučia lūpas* Spėju, esi gan talentinga, jeigu mėgsti dainuoti ir dar šoki. Be to, esu įsitikinęs, kad dainuoji ne prasčiau už mane. *pamerkia jai akį* Norėsiu kada nors pasiklausyti.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:44 pm

Pas mane nulis procentų talento ir šimtas procentų darbo. *nusijuokiau.* Ne manau, kad išdrįsiu tau padainuot. *Pagaliau mano veide dingo šypseną ir atsirado raudoni žandukai*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Jamaika + Jonghyun Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jamaika + Jonghyun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Jamaika + Onew
» [110604] Jonghyun Vs. Yesung Round 1 | Jonghyun Vs. IU Tournament
» Tabeko + Jonghyun
» eglle. + Jonghyun
» Yori+Jonghyun~
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-