Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 7:19 pm

First topic message reminder :

Čia rašykite ką sapnavote.
SAPNUS NE SU SHINEE.


tema su jais čia:
https://shinee-lithuania.forumlt.com/t53-sapnai-su-shinee


Paskutinį kartą redagavo rasae616, Kv. 10 14, 2010 3:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 22, 2011 3:31 am

Sapnuoju kaip sėdžiu namie ir pildau anketą apie savo kojų pirštų dydį (O.o) ir staiga prieš mane sėdintys šeimos nariai dingsta. Aš taip : wtf? Krč, atsistoju, apsidairau ir nk nėr aplink. Tada pasisuku į koridoriu ir jame irgi tuščia. Vėl grįžtu į kambarį kur pildžiau anketą,o ten tokia boba kaip iš kokios pagiežos visa kruvinu veidu ir burna spokso į mane. Aš kad dėjau į kojas ir taip bėgu kažkur. Nu žinot kaip sapnuose būna. Krč atsirandu savo prosenelių sodo kieme (watafak?) o ten pilna kažkokiu lavonu subadytų kuolais O-O aš taip prieinu pažiūrėt kas ten per žmonės ir suskambo žadintuvas ><''
Nu na... biški ryte poto vaikščiojau kaip daužta. Creepy :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 23, 2011 1:55 am

The Epic sapnas of Aya. >:D

Veiksmas prasideda kažkokioj salytėj su veidrodžiais. Daaaaug veidrodžių. Iš prieš juos stoviu, šoku sau, maivausi. Po to nuėjau tampyti kojas, nes kai kas bando padaryt špagatą. xD
Tai va. Aš sau ramiai tampausi, ir į tą salytę ateina Kevin (U-Kiss), pažiūri į mane ir sako:
-Tu nepadarysi špagato.
Aš:
-Padarysiu.
Kevin: Ne.
Aya: Taip.
K: Nu ne.
Aš atsisėdu ant špagato, (skausmingai atsisėdu DDD:), man per veidą bėga ašaros, o aš piktai šypsausi ir sakau:
-Sakiau, kad padarysiu.
Tada Kevin pavirsta į pandą, ant manęs neaiškiu būdu atsiranda mano Panda Hoodie, salė pavirsta bambukų lauku, ta Kevin-Panda žiūri į mane, rodo savo letena į pandą ant džemperio ir rėkia:
- Sese!!!! Ką su tavim padarė????,- ir ėmė lėkti manęs link. Nuroviau bambuką, grėsmingai pažiūrėjau į Kevin-Pandą ir pareiškiau:
- Dar prisiartinsi - sugraušiu šitą bambuką.
KePanda: Nooooooo, tik ne šitą bambuką!!!
Aya: *krimst*
Ir prieš mane atsiduria pusnuogis Kevin. Sėxy gadas. :DDDDD
Jei ne padla žadintuvas, tas bambukų laukas būtų...nežinau, kas būtų. Bet toks damnit geras sapnas.... >:DDDD
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 23, 2011 2:01 am

Eina saaaau, Aya, pas tave ir sapnai ninja style 8DDDDDD
KEPANDA XDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 23, 2011 2:32 am

Kažkada sapnavau more epic sapną, bet dabar neatsiminsiu. xDDDD
Pas mane viskas ninja style. >:DDDD
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 1:31 am

jau tokį idiotizmą apturėjau su SUJU

jie suko naują klipą, vampire style, visi vaikščiojo tarp šokančių žmonių ir lyg tai būčiau kamera mane pritraukė prie leeteuk o jisai dainuoja savo eilutes ir žiūri tiesiai į mane aka kamerą, toks baltai nugrimuotas, su kažkokiais lęšiais baltais, raudonom lūpom, atrodė nerealiai :DD paskui shindong taip pat parodė.
Paskui aš irgi buvau vampyrė ir mes lakstėm po kažkokį namą atseit gaudydami aukas, užduotis buvo greičiau ką pagriebt ir nuvažiuot į tam tikrą vietą :DD paskui tik pamenu kad važiuojam, viena kažkurio mašina važiavo šonu į priekį xDDD kai atvarėm tai aš buvau prieš paskutinė ir tuo labai džiaugiausi :DD

vėliau sapnavau kad sėdžiu kaime kambary ir girdžiu kažkur užgroja tvxq "before u go", pažiūriu pro langą ir ten eina bachūras kažkoks visas išsišiepęs ir atseit klausosi per ausines. tik pagalvojau "o tu ble, bernas užsikabliavęs ant kpop, reik pasigaut".

Bet taip tikroviškai viskas ėjos, pamačius dabar jį realiai tai atpažinčiau :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 1:56 am

Kaimynas koks ar kaip? ; DDDDD
Bet tai lol, čj kai geras vaizdeli : išsišiepės bernas TVXQ klauso ; DDDDD
IR LEETEUK , OMO *o*
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 2:08 am

jo jo, lyg ir kaimynas xDd
nu bet rimtai toks patenkintas ėjo, kad ir pabudus pagalvojau nu nx svajonė xDD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 2:16 am

LOl vis tyngėjau parašyt bet va taip išėjo kad reikia xD

so... sapnavau le košmarą (blem Ayos įtaka xD)
Aš sportavau, bėgiojau stadione, mūsų mažo miestelio galima ir kaimu vadint xD ir bėgiojau ilgai iki sutemų, ir kai visai jau tamsu buvo, aš vis dar bėgiojau ir studike likau viena, tik mačiau toli kažkokią figūra, so that means aš nebuvau viena xD aš bėgu bėgu ir išlindo kažkoks čiuvas su peiliu rankose ir pradėjo mane vytis, aš bėgau kiek tik galėdama, dėjau į kojas ir atsitrenkiau į tą juodą figūrą... jis atsisuko.. I saw Joonie xD lol... Tada jis pamatė kad iš paskos bėga tas čiuvas, mane apkabino ir pasakė: Aš tau neleisiu mirt~ ir iš kažkur išsitraukė ginklą ir nudėjo tą čiuvą. Paskui kai jis man sakė bėgt aš bėgau ir jis kartu bėgo ir mes griuvom, nes už kažko užkliuvom, ir tada jis ant manęs užgriuvo ir.... vėl mama prikėlė ><

nežinau ar ką nors uspratot, bet mna patiko xD
Atgal į viršų Go down
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 2:23 am

Black.
WHAAAAAAAAAAT??? Ar aš tokia baisi, kad košmarus sapnuoji?? :DDD
Atgal į viršų Go down
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 2:25 am

ne aš su tuos 'le, la' turėjau galvoj xD kad ir le košmaras nu xD
Atgal į viršų Go down
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 2:27 am

Aaaaaa.... aš tik dabar pastebėjau... :DDDD
Tu jau antras žmogus, kuris per mane pradėjo 'le' sakyt *caughMyPlanIsWorkingcaugh* >:DDD
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 26, 2011 10:05 pm

Šian sapnavau total nesąmonę... Su žmonėm varėm kažkur tipo į ekskursiją, ten viena porelė bv... Tada tos panos bx prie manęs prisikabino, aš gal valandą jo nr rašiau xD dar nr toks lengvas 86**66123 ai kažkas tokio xD daba viso nepamenu xD tada dar yas bx sako, dėl panos tipo "ai gi pora kartų pasibučiuosim ir paliks" ... Yeah fun xD
Po to kažkaip atsiradom prie mano senos šulės, pamačiau ten tik gal kokius 4 vaikinus, savo klasiokus, jie manęs neatpažino iš kart, o gal nematė, tad iš karto prišokau prie pačio mylimiausio, tas nusišypsojo ir atsistojo, tada apsikabinom ~~ Bwahaha, kaip faina net sapne jaust ta šilumą~ Tada apsikabinau ir su kitais, nuvarėm kartu berods į sporto salę, bet ji buvo biškį kitokią.. Hm, gal per metus ir pakeitė dizainą XDDD Pakalbėjom su jais, o tada teko atsisveikint ~~ Kiek pamenu su Freshu stovėjau apsikabinus ilgiausiai, lol ; DDDD
Dar po to su mama ir Sonia kažkur tipo viešbuty atsiradom, varėm liftu. Kažką ne taip paspaudžiau, liftas pastrigo, aš iš jo išėjau .... (ĮDOMU KAIP...) mama ir Sonia liko ten, o aš nuvariau pagalbos, radau darbotuoją, su juo kartu nuvarėm į tą 8 aukštą, bet mamos ir Sonios jau lifte nebuvo... Mamą radau tipo kažkokioj salėj prie baro (o gal ten Info bv.. Ai whatever xD ) toj salėj dar žmonių daug bv...
Ai nesąmonėėė kaip visada xDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimePir. 11 28, 2011 5:40 am

Šiąnakt sapnavau, kad Alanas Chošnau iš kažkur išdygo mano sapne ir ten jis buvo koks tai pedo, kuris norėjo mane išprievartaut, bet aš pabėgau ir užsirakinau kažkokiam kambary. Duryse buvo ne akutė, o toks langiukas apvalus kaip laivuose ir pro jį jis spoksojo į mane tokia kreiva pedo šypsena ir sako: ateik, pažaisim... o.o Man buvo taip baisu... Jis duris laužt pradėjo... O tada iš kažkur atsirado Hugin, liepė jam dingt nuo manęs ir primušė jį xDDD Tada jis pasakė Hugin: spinta tu, o ne panelė... Ir pabėgo su mėlyne paaky... xDDDD Kai atsikėliau taip žvengiau iš šito sapno xDDD Gal ir jums nuotaiką pakels? xD
Atgal į viršų Go down
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimePir. 11 28, 2011 9:24 pm

As cia pries pora naktu sapnavau.......
Vaziuju as su tevais i sodyba ir zodziu ten pro miskus ir tralala kaip visada.... Ir ten netoli sodybos yra toks kaimelis ir ten yra tokia big baznycia, tai mes vaziuojam pro ta kaimeli ir ziuriu kad nera tos baznycios, o vietoj baznycios kazkokia aikstele padaryta ir toj aistelej stovi Big Bang'as ir soka ta Sunny 10 reklamos soki......Ir man suskambejo zadintuvas ir as prabudau ir pradejau zvengt, nes pas mane ant zadintuvo uzstatyta Sunny 10 reklamos daina :DDDDD
Atgal į viršų Go down
huginug
.huginug.
Pranešimų skaičius : 948
Join date : 2011-07-30
Age : 29
Miestas : Panevėžys

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 3:28 am

Šiandien sapnavau kaip nichkhun got a boner vidury šokių repeticijos ir kiti 2pm nariai iš jo žvengė, o Taec net kelnes patempė, kad pažiūrėt galėtų (sky, ačiū tau, čia grynai per tą vid kur vakar parodei xD), o paskui same shit kaip ir visuose mano sapnuose, jay su khun pakliuvo į avariją, jay praradęs atmintį dingo be žinios, khun vos išgyveno ir verkdamas matė vien tik kruviną mašinos kabiną, su nusikaltėlio vairuotojo, sukėlusio avariją, pirštų antspaudais.. o.O
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 4:57 am

Kai tau Jay x Khun patinka, žiūriu ; DDDDD Ok, me likes it too ; DDDDD
Ble, ne nu, tai tu man su video sapnus pagerini, tai aš tau ; DDDD Gal dažniau riek viena kitai video prieš miegą rodyt XDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
huginug
.huginug.
Pranešimų skaičius : 948
Join date : 2011-07-30
Age : 29
Miestas : Panevėžys

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 5:31 am

tai daa, aš tokių ff esu prisiskaičius.. XDD jie tinka vienas kitam xD
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 1:39 am

Kažkurią čia dieną sapnavau, kad mėtaus su L.Joe pagalvėm. Lauke. Stotelėj.
(Pė es, Sky, buvai ir tu, mes buvom stotelėj, nes turėjom varyt pas tave nakvot ir turėjom daug butelių :DD)
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 2:38 am

So vakar, visų nuostabai nuėjau 10 miegot. Keista kaip man :DD na bet ir sapnas pasimaišė. :DD
Like, sapnuoju kad sėdžiu lektuve. Šalia sėdi Seiya, kitoj pusėj sesė. Už mūsų mama. Kažkur varom, užmiegu. Tada kažkaip persikeliu į autobusą. Pažvengiu pro langą ir matau mano pasamonės atkurtus Paryžiaus vaizdus, pakrantę, tiltus, tas gatves ir horizonte besipuikuojantį Eifelio bokštą. Šalia vėl sėdi Seiya. Pervažiuojam tiltą, ten nuvažiuojam tiesiai plačiu keliu. Patenka į tokių namukų rajoną, šalia jų, gal už 2 min kelio Disneyland'as. Sustojam ten, mama su sese puolė į tą Disneyland'ą, mes su Seiya nusprendėm po kelionės nueit nusipraust po dušu ir tada eit važinėt. Einam link vieno tokio mažo rožinio, kaip princesių namuko. Matom kaip mama mano ir sesė leidžias tarzanke nuo MILŽINIŠKO kalnelių amerikietiškų kalno. Bet tai mum nepasirodė neįprasta. Nueina, Seiya iš kažkur turi raktą. Well, okay. Nueinam, palindom po dušu. Stovim su chalatais, žiūrim pro langą į atrakcionus ir kažkas paskambina į duris. Mes peršikom nežinia kodėl. Žinojom kad turi atvaryt dėdė dar bet ne taip greit. Puolėm ant žemės, prišliaužėm prie durų ir bandėm pro šalia esantį langą įžvelgt kas ten. Pamatėm tik dviejų žmonių galvas: blondino ir raudonplaukio. Pragulėjom ant grindų po kol jie nuėjom. Apsirengėm. Išeinam iš namų, užrakinam duris. Prie namuko augo toks krūmas. Žiūrim kažkas ten sujudėjo, nekreipėm dėmėsio. Einam pro jį ir pyst iššoka iš ten Sungyeol raudonais plaukais ir L blondinas. Mes kai dėjom spiegt ir į kojas, per kalnelius, šokom nuo kažkokio kalno ant tos tarzankės kur mano sesė ir mama leidos, varom ten ant greičio tie iš paskos. Ir.....
tada suskambėjo žadintuvas :DDD
šiaip čia ne pirmas kartas kai sapnuoju kad su Seiya varau į Paryžių. Ir man šitie sapnai patinka nes aš myliu Paryžių. Net ir sapne jaučiu tą kietą jausmą kaip man ten patinka :DD žodžiu, sapnas LOL :D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 3:44 am

WHAT IS THIS :DDDDDDDDDL blond plaukai nelabai tinka Tas vaizdas. Kai mes varom tarzanke. I can't--- :"DDDD nu tas žadintuvas! man jau įdomu, kaip baigės D:
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasAnonymous
Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimePir. 12 26, 2011 8:44 pm

Sapnavau,kad sprogo elektryne. WTF? Gal kas paaiskins ka tai galetu reiksti?
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimePir. 12 26, 2011 8:51 pm

As kasdien tokius siaubus sapnuoju,ir nieko jie nereiskia :D:D gal tik ta kad stresavai pries uzmiegant xD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimePir. 12 26, 2011 9:01 pm

Ok...
Šnekėjau su GDragon...
Šitas buriavimo centras kuriam buriuoju čia prie jūros.
Žodžiu šildžiausi saulutei ar braidžioju ar kažką kita. Nlb prisimenu kaip pradėjau pokalbi su GD, bet kažkaip įsišnekėj ir bla bla bla bla bla pezėjom. Poto sedėjol prie staliuko ten šnekėjom toliau.
Kažką sakė kad supažindins su SHINais ar kažką, bet svarbiausia kad čia, toj vietoj kur sėdžiu dabar atsirado GD. XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 29, 2011 12:52 am

Nu vot....Viskas....Man jau smegenys prasiplove......Su visom tom dramom....
Sianakt sapnavau kad su YongHwa ejau i ledo arena paciuozinet....jis ten mane pabuciavo, o uz stiklo sedejo mano klasiokai ir jie pradejo dauzyt i stikla ir svilpaut ;DDDD WTF? xDDDD
Atgal į viršų Go down
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 15, 2012 2:52 pm

PEOPLE, YOU WILL NEVER BELIEVE, KĄ SAPNAVAU. >:DDDDDD

Whatever. Nesąmonę sapnavau. Bet manau, kad pritraukiau dėmesį. xD
So. Madžiausi su neatsimenu kuo upėje, pradėjo lyti, visi išlipo ir sako:
-Aya, lipk iš vandens, sušlapsi.
-Dafuq, ppl, jūs ir taip šlapi, koks skirtumas, lyja, ar nelyja. D:
Ir pradėjau aiškinti gyfvenimo tiesas, bla bla bla. Galiausiai išlipau iš vandens, nes mane pradėjo stalk'inti žuvys.
Sėdžiu aš su ta chėbra ant kranto, ir per vandenį, kaip Jėzus, prie mūsų atvažiuoja mokyklinis autobusas (kokį per 'Simpsonus' rodo), durys atsidaro, o ten (guess who O__o) Voldemortas, sėdi prie vairo, valgo HotDog'ą, mūsų net nepastebi (o mes su plafkėm stovim...) . Tada pažiūrėjo į mus, į HotDog'ą rankoj, išmetė HotDog'ą pro langą (žuvys: nomnomnom xD), nutaiso grėsmingą žvilgsnį, ištiesia į mūsų pusę ranką ir sako:
-COME TO MY SIDE~
Aya:
-You have cookies?
Voldemort:
-...well, no, but I have.. A HOTDOG! (Ir Sneipas atneša kitą HotDog'ą) See?
Aya:
-If you have no cookies, we won't come to your side.
Voldemort:
-But..But I have a hot dog!
Aya:
-GTFO.
Voldemort:
-okay.. ,-ir kaip Jėzus nuvažiuoja vandeniu.
Mes su chėbra stovim minutę gal žiūrėdami į tą pusę, kur nuvažiavo autobusas, tada vienas tarė:
-Tu ką nors supratai?
Visi:
-Neeeeeeee....
Ir laimingi su vienom plafkėm nuėjom kažkur į miestą, bet čia sapnas ir baigėsi. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee Live DVD 「SHINee THE 1ST CONCERT "SHINee WORLD"」Teaser
» SHINee in SHINee The 1st Concert 'SHINee World' in Japan DVD
» SHINee – ‘SHINee Comeback Special’ @ 2013 Gangnam Hallyu Festival [131006]
» Gruodžio 26d. pasirodys SHINee foto albumas "SHINee World, Asian tour"
» SHINee -Music Bank SHINee Backstage + Dream Girl + Ending [130301]
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-