Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012    SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Icon_minitimePir. 07 02, 2012 11:21 pm






Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012    SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Icon_minitimeAntr. 07 03, 2012 2:47 am

Tam Yeosu EXPO (exo, lol) buvo all day Lietuvai paskirta :DD
Čia tipo good fancam...? :DD
Dabar pagalvojau, kad reikėjo jiem daugiau nei dvi dainas promote'int iš albumo. Atleiskit, bet Lucifer man jau bšk per daug :DD
Nesuprantu kaip jiem ne per daug dar, čj 1000000 kart daugiau už mane atsiklausę ir atsišokę. Nors logiškai neturi pasirinkimo :DDD
Kas per mano močiutės skara ant Minho..? :DDDDD Sm stylistai mane žudo visaip kaip tik gali :DD
Hello pridėjo beat'ą, oooh, gražu owo 1:11 prajuokino skara užskridus ant Onew galvos :DDD 1:26 bšk susitrenkė Jonghyun su Taemin :DDDDDDDDDDDDDD
Nemažai fonogramos sakyčiau. Bent jau Stranger :DD

Šiaip viskas labai gražu, super sušokta, dar geriau sudainuota, atlikimas puikus. Nu bet nejaučiau malonumo žiūrint. Gal čia tik aš taip manau, bet jei yra tokia happy miela daina kaip Hello tai ir reikia parodyt, kad tu happy net jei neesi. Taemin tik nusišypsojo ir tai dėl to, kad Jonghyun atsitrenkė į jį. O Key ir Jonghyun man nenuoširdūs pasirodė. Jie visi nenatūralūs kažkokie. Kur šypsenos, kur smirk'ai, kur išvis kažkokia emocija. Net ir be jų šiaip galima kažkokį jausmą sukelt. Na, dar Sherlock kažkiek turėjo jausmo, negaliu sakyt, kad nebuvo. Bet taip tai atėjo, padarė ir išėjo. Jokios laimės, jokio užsidegimo, jokio malonumo jiems. O kaip jiems nėra ir man nėra faina žiūrėt. Suprantu, kad galbūt jiem kažkas nepatinka ar negerai, bet jie turi parodyt kažką tokio, nes yra garsi grupė, čia jų darbas ir už tai jie gauna pinigus. Gaila tokios geros grupės jei taip ir toliau tęsis.
Gerai kam pro užtenka, man prie to pro reikia ir jausmo ir užsidėgimo ir nuoširdaus džiaugsmo stovint scenoj :)
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012    SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Icon_minitimeKv. 07 05, 2012 7:59 am

oj,Haru,nesvaik taip. C'mon,jie po turo ,ruosias kitam turui tai pagalvok kas ju galvose sukasi. Ypac kai lipa i scena su senom tarkom kaip LUCIFER ir HELLO.
nemanau kad pas kazka butu "uzsivedimas" tokioj busenoj. Reik dziaugtis kad isvis jie dar isstovi ant tos scenos nez visos puikiai zinom kaip SM vargina savo artistus.
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sponsored content

SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012    SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee Lucifer+Hello+RDD+sherlock+stranger @ Yeosu EXPO 2012

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee - Sherlock - Stranger @ Inkigayo [120325]
» SHINee - Stranger - Sherlock @ Music Bank [120323]
» SHINee - Sherlock - Stranger @ Music Core [120324]
» SHINee - Stranger - Sherlock @ M!Countdown [120322]
» SHINee - Stranger - Sherlock @ M! Countdown [120419]
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Pasirodymai-