Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:48 pm

Kiekvienas žmogus ko nors bijo.
O ko bijot jūs?
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 5:33 pm

pas mane tik viena baimė :D kritimo, ne aukščio, bet bijau labai šokt iš kažkur ir krist :D būdavo sapnuodavau kad krentu ir apima toks paniškas siaubas, kai sutraukia skrandį ir žinai kad tėkšies :DD tuomet visada bandau pradėt skrist ir gaunasi taip tik prie pat žemės, bet atsibusdavau vos ne rėkdama :D
dar turėjau vandens baimę, vėl gi šokt į vandenį, bet jos po truputį su metais atsikračiau.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 8:28 pm

Na pas mane baimių, tai ūūū ;D
Visi net neįmanoma išsakyt ;D
Pagrindinė baimė tai turbūt aukštis ;D Taip paniškai bijau auščio, kad reikia sauskelnių man ;D
Na, o kitos turbūt su amžiumi pranyks, nors labai abejoju ;D Tokie kaip žliužai, ar visi kas ropoja mane tiesiog šiurpina, galiu spiegti ir spiegti ;D
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 9:54 pm

As anksiau bijodavau voru ;DDDD
Jai jau koki prie lovos ant sienos pamatau arba duse, tulike tai staugdavau iki tol, kol kas neateidavo ir jo nepatraugdavo! O duse isvis su vandeniu nuplaudavau, nors mama ir sakydavo, kad negalima voru zudyt.
O seip manau pagrindyne baime tai but vienai, tamsoi, ne tai kad bijau lauke tamsiu laiku eit, o ta prasme, kad tamsiam kambari ar pan., nu vopsem ;s
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 10:07 pm

Su tamsa man lygiai tas pats buvo, bet dabar jau silpnesnė, bet yra baimė ;)
Atgal į viršų Go down
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 12:09 am

Jaučiu labiausiai bijau vorų.
Dzin jis bus didelis ar mažas, bet klyksiu daug.
Šlykštūs jie tokie...
Visada kviečiu ką nors kad išneštų iš kambario : D
Dar ankščiau bijojau tamsos. Bet dabar jau bene.
Ir aukščio gal truputi bijau.
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 1:49 am

doviliukas rašo:
Su tamsa man lygiai tas pats buvo, bet dabar jau silpnesnė, bet yra baimė ;)

man irgi tas pats ;D o ypač po visokių siaubo filmų atrodo lyg kažkas mane stebėtų ;D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:06 am

SunSHINe^^ rašo:
doviliukas rašo:
Su tamsa man lygiai tas pats buvo, bet dabar jau silpnesnė, bet yra baimė ;)

man irgi tas pats ;D o ypač po visokių siaubo filmų atrodo lyg kažkas mane stebėtų ;D

Man nedgi nreikia tų filmų ;D Bijau, kad kas nors iš nugaros palies mano petį, ir aš pradėsiu cypti, o mane papjaus ;D
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:16 am

doviliukas rašo:
SunSHINe^^ rašo:
doviliukas rašo:
Su tamsa man lygiai tas pats buvo, bet dabar jau silpnesnė, bet yra baimė ;)

man irgi tas pats ;D o ypač po visokių siaubo filmų atrodo lyg kažkas mane stebėtų ;D

Man nedgi nreikia tų filmų ;D Bijau, kad kas nors iš nugaros palies mano petį, ir aš pradėsiu cypti, o mane papjaus ;D

man irgi būna, todėl vakarais namie visas šviesas užsidegu ;D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Įkūrėja
.Įkūrėja.
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-07-13

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:22 am

Bijau tamsos viena eit tamsoje per gatves arba būti viena namuose.
Atgal į viršų Go down
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:24 am

Na aš nebijau viena būti namie, bet šuo turi būti šalia, ir bent viena lempa įjunta ;D
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:32 am

Aš tai manau, net ir ne tamsoi, jeigu atsipalaiduojus einu ir kas nors kur nors sprogsta ar kaškas netiketai paliečia, galečiau pašokt iš baimės ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
FAINee-Juni-
.FAINee-Juni-.
Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2011-02-24
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 02 28, 2011 4:21 pm

Na baimių pas mane nemažai randasi... Pagrindinė tai turbūt būtų gyvačių ir skorpionų, vien pažiūrėjus į jų ft koma! Atrodo, kad tuoj atsiskirs nuo knygos ir kibs į ranka brrr... Na anksčiau dar bijojau vorų
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimePir. 02 28, 2011 10:04 pm

O įdomi tema,bet kažkaip sunku surast ką parašyt xD Labiausiai bijau artimūjų,draugų mirties >~< o tokių baimių kaip vorai gyvatės ar kažkas panašaus nelabai turiu :D mėgstu aš tuos gyvūnus :DDD
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 12:50 am

Vorai ir šiaip vabalai, miškai naktį, adatos, dantistai, mirtis, skausmas, siaubo filmų žiūrėjimas kei esi vienas lol
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 3:45 am

Bijau zaibo.;DD shame
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 3:52 am

Mane tai temp nuo lango pastoviai kai žaibuoja :DDDDD jie tokie gražūs wavy
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 3:55 am

O jatau.;DD as tai po lova lendu.;DD dontwanthear baisu ..;D Grazus,bet tuo paciu ir pavojingi.;D zinai,kai teko matyt,kai zmogu zaibas nukerta,tai taip ir baime atsiranda.;DD
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 3:57 am

esu irgi mačius...baisu,bet mano meilė žaibams dyyydelė ir neblėstanti :DDD nuo pat vaikystės žavėjausi žaibais XD
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 3:58 am

Gerai baigiam Flodint,nes gausim bart nuo Justes.;DD. lol
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 5:46 pm

Ir ne tik nuo Justes ; DDDD
Zekit man cia, juk visada galit pereit prie floodo temos ; DDDD peace
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 6:13 am

O tu siaube. Kaip aš bijau vorų... Vos pamačius bent vieną man širdis bent kelioms sekundėms sustoja tikrai. Atrodo mirsiu vietoje, atrodo jis man įkąs ar ką padarys, skaudės. O šiaip aš daug ko bijau. Pvz, kaip mano sesei labai patinka mane gąsdinti. Tada jau būna mano klykimai. Siaubas. dead
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 6:24 pm

Aš vorų irgi labai nemėgstu, neduog Dieve, kad ir koks mažiukas bus ant manęs užlipęs, tai visą vakarą purtysiuos : DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 2:34 am

Yush, laikas ir man čia pasireikšti.
Labiausiai tikriausiai bijau vienatvės. Esu toks žmogus, kuriam visada reikia draugijos, draugo, su kuriuo galėčiau juokauti, girtis, verkti ar tiesiog tylėti~ Negaliu pakęsti to buvimo viena. Bet kartais ir to reikia. Tik ne visada, aišku.
Antra didelė baimė ko gero būtų tie patys vorai. Žmonės sako, kad jie neša laimę, bet man jie tikrai niekada tokios neatneš. Jeigu ir atneš, tai tik tada, kai gulės priploti mano šlepetės.
Bijau ateities. Bet čia tik laikina baimė. Viskas todėl, kad negaliu apsispręsti kuo užsiimti ateity, sunku rinktis dalykus, kuriuos reikės mokytis. Ir egzaminai ant sprando sėdi. Nu gerai, ne tokie jau ten ir egzaminai, bet vis tiek svarbios įskaitos...
Pabaigai, bijau prarasti mylimus žmones, artimus draugus. Juk be jų aš būčiau niekas. Kai pagalvoju, kad dabar bent vieno iš jų galėtų nebūtų, taip suspaudžia širdį... Jie palaiko dalį mano gyvybės~~
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 7:15 am

Kaip ir visos lb bijau voru, nors tikrai nesuprantu kdl ;D Tuomet bijau aukscio ir regis viskas ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Mūsų baimės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Mūsų
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-