Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:48 pm

First topic message reminder :

Kiekvienas žmogus ko nors bijo.
O ko bijot jūs?
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:37 am

http://demotyvuok.one.lt/geriausi/visi/filter_week/kiekvieno-zmogaus-baisiausias-kosmaras-1239930.html
Štai čia apie tas, kurios vorų bijo. Bet šiaip nuo tokio vaizdo tai ir aš skrisčiau turbo greičiu iš kambario shock
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 7:35 pm

Aš bent jau tokį vieną pamatyčiau tai pro 5 aukšto langą išlėkčiau su langu ;D Nespėčiau atsidaryt ;D
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:46 pm

Mane tokie ploni ne taip gasdina, bet kadangi jų daug, tai padaryčiau tą patį, ką ir Dovilė : DDD
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 1:41 am

manau čia visos bijančios vorų taip pat kaip Dovi padarytų.. atrodo tai creepy, apsaugok K-POP'e mane nuo tokio vaizdo... :DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 2:28 am

Man rodos, ir NEBIJANČIOS taip padarytų.... xDD
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 2:30 am

Bet man ne tik su vorais, bet ir visais kitais gyviais taip : DD
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 3:36 am

Kaip galima bijot vvoru. Juk tie mazi padareliai,kurie laime nesa.;D na va suprantu,kai buna vorai trantulai.;DD o tie mazyciai juk nesuvalgys jusu ;DD lol
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:13 am

geras klausimas.. na aš tiesiog bijau, net nežinau kodėl.. dauguma aplinkui sako 'juk tas mažas voriukas tavęs bijo labiau negu tu jo' bet tai nieko negelbėja xDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:17 am

NA suprantu. Man irgi sako draugai , ko tu to zaibo bijai.;DD juk jis taves nenuskriaus.;D nu nebet stovesi vidury lauko kur nera medziu ir laikysi sketi nu tada gal gal ir nukentesi.;DD lol
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:22 am

va va :DD aš atrodo žaibo nebijau bet kai teko vasarą beveik kiekvieną vakarą eit namo per liūtį su žaibais tai taaaaiiiiiiipppp nejauku būdavo, krūpčiojau vos tik koks žaibukas trenkdavo į žemę :DDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:27 am

O jatau as pamatau,kad zaibuoja,tai tu manes is namu neiskrapstysi.;DD
Mane tokiu oru galima rast spintoje arba po lova.;DD lol
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:33 am

tikiu :DD net ir tie kurie nebijo žaibo neeina iš namų kai žaibuoja ką jau kalbėt apie tuos kurie bijo xDD
tokiu atveju reik per ausinukus pasileist muziką garsiai kad negirdėt žaibo,pasiimt kurio nors SH'aino nuotrauka ir spoksot į ją kad žaibo nematytum xDDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:34 am

OO geras patarimas.;DD reiks butinai pasinaudot juo.;DD gal su SHinee pagalba isveiksiu sia baime.;D obvious lol
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:35 am

Čia jau bus ne baimės įveikimas, o pabėgimas nuo jos xD
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:37 am

svarbiausia nebebijot, o ar tu bėgi nuo baimės ar ją įveiki nelabai manau skirtumas yra xD tik kad bėgant tą įveikimą tolini xDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 12:13 pm

SunSHINe~Haru^^ rašo:
tikiu :DD net ir tie kurie nebijo žaibo neeina iš namų kai žaibuoja ką jau kalbėt apie tuos kurie bijo xDD
tokiu atveju reik per ausinukus pasileist muziką garsiai kad negirdėt žaibo,pasiimt kurio nors SH'aino nuotrauka ir spoksot į ją kad žaibo nematytum xDDD

Iš namų neišeina??? So, norit pasakyt, kad aš čia išvis žaibą už geriausią draugą laikau? Jei net sugebėjau kelis kartus per žaibą namo varyt [ ir ne tai, kad greitai, o normaliai ] ir dar sugebėjau su draugėm lietuje per žaibą šokių "repeticijas" surengt, o kai mama pakvietė namo, kad tipo žaibuoja, atsakiau, kad laukė labai faina ir šilta? xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 5:07 pm

Pasiutus... xD Aš žaibui neutrali. Nei mėgstu, nei nemėgstu.. xD
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 5:31 pm

aš bijau savo kaimynės O_O
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Shin
.Shin.
Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2011-03-20
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 16, 2011 9:54 pm

Bijau vorų, samaros, babaužiu{taip mano brolis sako}, bijau visų siaubo filmų veikėjų {net ir žmonių}, bijau niekada neišvykti į korėja, bijau baisių karuselių, bijau būti viena namie, bijau būt su Hercules namie xDDD, bijau vakare eit į mišką {taip su Hercules darom} ;DD , Bijau vakare eiti į kapines, bijau pasalio pabaigos, bijau ,kad Hercules neatvažiuos per velykas, bijau ,kad Arnas niekada neužaugs , bijau ,kad aš niekada neužaugsiu, bijau ,kad niekada nepamatysiu nei vieno iš Shinee narių {gyvai}, bijau pedofilų , bijau žudikų, bijau krizės, bijau didelių šunų, bijau ir mažų šunų, bijau ,kad Perla neatsives vaikų, bijau ,kad perla atsives vaikų kada manes nebus namie , bijau aukščio , bijau skristi su lektuvu, bijau tamsos, bijau nukristi, bijau užsigauti... ir t.t. ...
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 16, 2011 11:28 pm

Visos cia voru bijo.;DD as tu mazyciu nebijau,bet bijau trantulu.;Dd o jatau klasiokas augina kazka panasaus.;DD tai pamacius ji poti sapnuoju 3naktis.;D Siaip pastaruoju metu supratau,kad bijau likt viena namie nakti.;DD
Atgal į viršų Go down
KimLee
.KimLee.
Pranešimų skaičius : 1656
Join date : 2011-04-15
Age : 30
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 1:30 am

aš NESVEIKAI bijau bičių :D
dar bijau vaikščiot viena tamsiais pakampiais, tad stengiuos į tokią situaciją nepakliūt :D
Bijau VĖL pamest telefą :D
Atgal į viršų Go down
Shin
.Shin.
Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2011-03-20
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 3:06 am

Dar prie mano visų baimių reikia pridėt : Bijau ,kad Tabė vėl uždainuos ;OOOO
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 8:02 pm

bijau,kad nebus bilietų į kiną O _O
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Radvile
.Radvile.
Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-07-03
Age : 28
Miestas : Mazeikiai

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 4:58 am

laabai bijau vabzdžių, daktarų, klounų ir nepasisekimų :<
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 5:13 am

šiaip tai aš daug bijau:D i know,kad čia jau rašiau, bet linksma pasireikšti dar kartą, ypač kaip turi naujų baimių. tai vis dar bijau vorų, bijau žmonių, labai bijau visokių vabalų ir vabzdžių:D err.. tikrai bijau Justės T.T bijau didelių žmonių ir labai bijau kaip tabė supyksta XDD manau tai jau viskas o_o
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Mūsų baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Mūsų
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-